Kontakt

Kontakt

Chętnie pomożemy

Jeśli masz wątpliwości lub pytania zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie rozwiążemy Twój problem.

Oddziały

Gdzie jesteśmy

Polska / Europa

Wielka Brytania

Główna siedziba

Australia

Faqs

Najczęściej zadawane pytania

Na cenę składa się kilka czynników, między innymi rodzaj modyfikacji, a także typ kierownicy. Prace są wyceniane indywidualnie.

Nie sprzedajemy gotowych produktów, modyfikujemy kierownicę pod zamówienie klienta. Posiadamy 3 opcje złożenia zamówienia.

Nie, możemy użyć naszej, oryginalnej kierownicy po wcześniejszym wpłaceniu zadatku. Zadatek jest zwracany po otrzymaniu nowej kierownicy, a odesłaniu starej.

Zazwyczaj jest to około 6-8 tygodni.

Modyfikujemy każde kierownice samochodowe.

Modyfikujemy dokładnie takie same kierownicem jakie klienci posiadają w swoich samochodach. Nie mamy pewności, czy w takich przypadkach będzie ona w 100% pasować. Polecamy zakup nowego typu kierownicy i jeśli wszystko okaże się sprawne, wtedy można przesłać nam do modyfikacji.

Zmieniamy kształt kierownicy, dodajemy popularny Carbon, a także obszywamy. Możemy dodać również Popularny wyświetlacz Led.

Wyświetlacz działa w każdym samochodzie, które posiada port OBD II.

Przede wszystkim działamy na materiałach najwyższej jakości, a wszystko jest robione ręcznie. Tak dokładną pracą przekłada się na dłuższy termin realizacji, natomiast mamy pewność, że nasz produkt posłuży na wiele lat. Nie kupujemy tanich Chińskich kierownic, by później je sprzedawać.

Wysyłamy do każdego kraju w Europie i do większości krajów na Świecie.

Tak, jest to nasz oddział w Wielkiej Brytanii. Posiadamy również jeden w Australii.

Jeśli coś ma być taniej, to nie będzie zrobione dobrze 😉

W każdym profesjonalnym warsztacie samochodowym.

Raczej nie, choć w tym przypadku najlepiej upewnić się u swojego dealera samochodowego.

Zamówienie można złożyć poprzez stronę internetową, wiadomość mailową, WhatsApp lub wiadomość prywatna na Instagramie, lub Facebooku.

Akceptujemy płatności przez PayPal, lub wpłatę na konto bankowe.

Pewnie, kierownicę modyfikowane przez nas mają utrzymane dodatkową funkcje wibracji, lub podgrzewania (ewentualny Carbonu będzie podgrzewany).

Tak, możemy wykonać większe Carbonowe łopatki.

Działamy od 2015 roku.
  • Wyślij do nas kierownice.
  • Wpłać zadatek za kierownice, a my użyjemy naszej oryginalnej do Twojego zamówienia. Kiedy otrzymasz nasza kierownice i odeślesz swoją stara, standardowa do nas to zwrócimy Ci koszt zadatku.
  • Pozostań ze standardowa i zmodyfikowana kierownica.
Na początku jest to wpłata tylko zadatku (Chyba, ze wysyłasz swoją kierownice do nas). Pełna płatność zawsze na koniec pracy.